رونمایی از پوستر نمایش «بانوی آوازخوان»

  • توسط محمد
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۸
  • 0
بانوی آوازخوان

پوستر نمایش بانوی آوازخوان با ترجمه، دراماتورژی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی با طراحی مصطفی پیرهادی با نزدیکی به شروع اجرا رونمایی شد.

پوستر نمایش بانوی آوازخوان به نویسندگی وجدی معووض و با ترجمه، دراماتورژی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی با طراحی مصطفی پیرهادی با نزدیکی به شروع اجرا رونمایی شد.

بازیگران این اثر نمایشی عبارتند از سیما تیرانداز، فرناز رهنما، سام کبودوند، محمد صدیقی مهر که تمرینات خود را از اسفند ماه آغاز کرده‌اند.

از دیگر عوامل می‌توان به امید اکبری (طراح صحنه)، کیارش اعتمادسیفی (طراح افکت و موسیقی)، پژمان عبدی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، پگاه محمودوند (منشی صحنه)، حمیدرضا جدیدی (مدیر صحنه)، بهنام نجم‌الدین (ویدیو)، مصطفی پیرهادی (طراح پوستر و بروشور)، سارا حدادی (مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی و تبلیغات you studio) و زهرا عرب‌نژاد (عکاس) اشاره کرد.

در توضیحات این اثر چنین آمده است:

«نمایش‌نامه‌ای در ارتباط با جنگ، برادرکشی، خشم و عشقی سرکش به انسان و انسانیت، در یک سفر اودیسه‌وار، برادر خواهر دو قلویی کشف می‌کنند…»

بانوی آوازخوان به ترجمه، دراماتورژی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و تهیه‌کنندگی و مجری طرحی سیما تیرانداز از ۹ تیر ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت و بلیت فروشی آن در سامانه ایران نمایش به آدرس irannamayesh.com آغاز شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *