تاریخ حدودی پخش فصل سوم سریال The Sinner اعلام شد

  • توسط محمد
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • 0

شبکه USA با انتشار تیزری ۲۰ ثانیه‌ای از فصل سوم سریال درام، جنایی و هیجانی The Sinner (گناهکار)، تاریخ پخش فصل جدید این سریال را به‌صورت رسمی تأیید و اعلام کرد؛ این تیزر کوتاه را می‌توانید از در سایت یوتیوب تماشا کنید. فصل سوم سریال The Sinner در سال ۲۰۲۰ روی آنتن شبکه USA خواهد رفت و هنوز تاریخ دقیق پخش این فصل اعلام نشده است و احتمالاً به‌زودی با پخش تریلر رسمی این فصل، تاریخ دقیق نیز اعلام خواهد شد.

مت بومر، بازیگر برنده جایزه گلدن گلوب برای بازی در فیلم The Normal Heart (قلب طبیعی) که بیشتر برای بازی در نقش نگاتیو مَن در سریال Doom Patrol (دووم پاترول) شناخته می‌شود، درکنار بیل پولمن، نقش‌های اصلی فصل سوم سریال The Sinner را ایفا خواهند کرد. بومر قرار است نقش مقابل شخصیت کارآگاه هری آمبروز با بازی بیل پولمن را بازی کند که جیمی نام دارد. فصل سوم سریال The Sinner با شروع تحقیقات کارآگاه هری آمبروز در مورد یک تصادف ماشین تراژدیک در شهر دورچستر در شمال ایالت نیویورک آغاز می‌شود. بومر نقش شخصیتی به نام جیمی را در فصل سوم سریال The Sinner بر عهده دارد که ساکن شرافتمند و قدیمی شهر دورچستر است و انتظار می‌رود که او از آمبروز برای تحقیقات در مورد این حادثه پشتیبانی کند.

فصل اول سریال The Sinner در هشت قسمت تولید و در سال ۲۰۱۷ از شبکه USA منتشر شد که موفقیت این سریال باعث شد تا این شبکه خیلی زود این سریال را برای فصل دوم تمدید کند که فصل دوم این سریال نیز در هشت قسمت تولید و در سال ۲۰۱۸ به روی آنتن رفت که داستان متفاوتی را روایت کرد. وظیفه ساخت سریال The Sinner بر عهده درک سیمندز است که برای فصل سوم نیز باز خواهد گشت. انتظار می‌رود فصل سوم این سریال نیز در هشت قسمت تولید و منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *